שירותי ייעוץ ארגוני

אנו מספקים שירותי ייעוץ ארגוני בהיקפים שונים ומגוונים לצורך קידום מטרות הארגון - בתחומי המכירות, שירות, גבייה, ניהול, מנהיגות, תרבות ארגונית, מבנים ארגוניים, פיטורים, גיוסים ועוד. שירותי הייעוץ הארגוני כוללים גם שיפור יכולת התפקוד של מנהל חדש או אירועים מעניינים מאוד כמו הכנסה של נהלים וכללי עבודה לארגונים בהם שלטו עד כה "חוקים שבעל פה"

מערך הייעוץ הארגוני נדרש לתת פתרונות לחברות, ארגונים, תעשיות, יבואנים, משווקים, יצואנים וכדומה. הייעוץ הארגוני מתמודד עם כל הדרגים הניהוליים הנדרשים (החל מרמת ההנהלה הבכירה וכלה במנהלי צוותים) כמו גם בכל הרמות השונות והמגוונות של העובדים בארגון (החל מהעובדים הותיקים ביותר וכלה בעובדים שזה עתה נקלטו).

פעולה חשובה מאוד שמופעלת כיום היא בתחום ההטמעה של נהלים, כללים ודרכי עבודה בארגונים גדולים מאוד. לעיתים מדובר יהיה בנהלים שנכפים על החברה כתוצאה התניה של חברת אם בחו"ל ולעיתים מדובר יהיה בתקנה שהיא בספר החוקים במדינת ישראל ויהיו מקרים בהם מדובר בהטמעה של תהליכי עבודה שנדרשים על ידי מנהלי המחלקה או הארגון. תהליכים אלו, של הטמעת נהלים צריכים להיות מבוצעים בצורה חלקה, מבלי לפגוע בנהלי עבודה תקינים אחרים ומבלי לגרום לתחושה של "אנטי" שנוצרת אצל חלק מראשי הצוותים והעובדים עצמם.

ניתן ליצור איתנו קשר לשם ביצוע תהליכים של ייעוץ ארגוני מגוונים במחלקות כמו מכירות, שירות, גבייה, כספים, לוגיסטיקה, מו"פ ועוד. שירותים אלו שלנו ניתנים בכל הארץ בצורה מקצועית, יעילה וחכמה.

לפרטים: בועז 050-5201857  מייל:  boaz8@zahav.net.il