בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailדירקטורים, מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבות, ומנהלים מקצועיים בכירים

הם מקבלים החלטות בשווי של מאות אלפי שקלים ולעיתים אף יותר. הם מקבלים החלטות שיכולות לגזור את דינו של הארגון בראשו הם עומדים והם יכולים לקבל החלטות שיגרמו לחברה שלהם לפרוח לשנים הקרובות.

מנהלים אלו חייבים לקבל הדרכות, ייעוץ, ואימון אישי על מנת לשפר את הביצועים שלהם.

המנהלים מקבלים הדרכה הן ברמת הקבוצה (כהנהלה) והן ברמה האישית (אימון או הדרכה אישיים או coaching), כאשר רשימת הנושאים שמתאימה להם תותאם להם עלפי השיחה המקדימה שתיערך הן עם מנכ"ל החברה או מנהל/ת משאבי אנוש או מנהל/ת ההדרכה.

תפקידם הבכיר של חברי ההנהלה דורש מהם רמת ידע מקצועי גבוהה מאוד ביחד עם יכולות בין אישיות ואחריות רבת עוצמה. תפקידנו כמדריכים הוא לספק את מטריית הידע המקצועי מחד, ומאידך את התמיכה האישית הנדרשת כל כך בתפקידים בכירים אלו.

כדאי לציין כי הנהלות בכירות משתמשות בתהליכי הדרכה גם לשם הבנה צולבת של הצרכים של מחלקות שונות בתוך הארגון. כך, הם מסוגלים להתחיל לתקשר בינם לבין עצמם בצורה בלתי אמצעית, במהלך ההדרכות עצמן. תהליכים אלו יכולים רק לשפר ולהועיל לארגונים לאורך זמן מאחר והתקשורת הזאת, שנוצרת בקורס, נמשכת ימים, שבועות וחודשים רבים מעבר למועד סיום הסדנאות.

את התכנים שיקבלו מנהליה הבכירים של החברה או של הארגון אנו קובעים ביחד ובשיתוף מלא של מנהל משאבי אנוש, מנהל ההדרכה ומנכ"ל החברה. השתתפותו של מנכ"ל החברה עצמו, בקורסים הללו (או לפחות בחלק משעות ההדרכה) תורמת אף היא לחשיבות אותה רואים המשתתפים את הקורס עצמו. דבר שמעלה בצורה ניכרת את הרוח שבה מתנהלים הדיונים עצמם, במהלך הסדנאות.

במהלך הקורס עצמו אפשר לתת למנהלים לבצע משימות. המשימות יכולות להיות אישיות של כל מנהל בנפרד ושל קבוצה של מנהלי ביחד. היתרון של משימות ומטלות אלו הוא ביכולת של המנהלים להטמיע את החומרים הנלמדים במהלך הקורס לחיי היומיום שלהם.

 

לפרטים נוספים: בועז 050-5201857   מייל boaz8@zahav.net.il

 

אגב, יש אתר מומלץ לחומרים מקצועיים ומרתקים בתחום הניהול והייעוץ העסקי - ייעוץ עסקי למנהלים, מנהלי שיווק, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, מנהלי רכש, מנהלי תפעול, פיתוח עסקים ועוד ועוד. 

 


email
בניית אתרים