בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailמקדמי מכירות, אנשי מכירות, סוכני מכירות, מפיצים

תפקידם של אנשי המכירות הוא לקשר בין לקוחות (קבועים וחדשים) לבין המוצרים והשירותים שמוכרת החברה. במסגרת תפקידם זה, עליהם להיות מצויינים במספר התנהגויות, המועברות להם בקורסים שמיועדים לאנשי מכירות.

במסגרת תפקיד זה עליהם ללמוד ליצור קשר עם לקוחות חדשים, לאתר אותם, לזהות את הצרכים שלהם, להיפגש איתם, להציע להם הצעות מחיר - וכלה בסגירת העסקה ושמירה על קשר לאורך זמן עם אותם לקוחות.

מיומנויות אלו דורשות הכנה מוקדמת של תהליכי המכירה - וכאן בדיוק בא תורה של ההדרכה של אנשי המכירות.

הניסיון הרב בהדרכת אנשי מכירות הראה כי עצם הכנסתם של אנשי המכירות למסגרת הדרכה, גרמה לרבים מהם לשפר את יכולת המכירה. פעמים רבות מאוד מצאנו את עצמנו מדריכים אנשים בעלי וותק רב מאוד בתחום המכירות - אך הסדנא גורמת להם לעצור ולחשוב על אפשרויות מכירה נוספות ללקוחות קיימים.

בין שאר התוצאות המעולות שאנו מקבלים מאנשי מכירות, בעקבות הדרכה היתה תגובה שהצליחה להפתיע - עצם קיומן של הסדנאות הוריד את רמת השחיקה והעלה את רמת המוטיבציה למכור ולהוסיף עוד לקוחות חדשים ועוד מכירות חדשות. מתברר כי הכנסתם של אנשי מכירות תחת קורת גג אחת - יכולה כשלעצמה, לשפר את המוטיבציה למכור ולהגדיל את היעדים שהוגדרו מראש.

במהלך ההדרכה זוכים אנשי המכירות שעוברים את הקורס לחוות את הנושא של עמידה ביעדים, משמעת עצמית, צייתנות, ניהול עצמי נכון: כחלק מתוך תהליך השגת יעדי החברה. פעילות זאת נעשית הן באמצעי הסברה והן בהדגמות מחיי היומיום של התוצאות המעולות של אנשים וגופים שפועלים בשיטה זאת.

הנושאים המרכזיים אותם מקבלים אנשי מכירות בסדנאות מכירה הם: תועלות המוצר, איתור לקוחות חדשים, טלמרקטינג, טלמיטינג, התחלת הפגישה עם הלקוח, אפיון צרכי הלקוח, הצגה נכונה של המוצר או השירות למול הלקוח, התמודדות עם התנגדויות, ניהול משא ומתן, טכניקות סגירה, הוצאה של הצעת מחיר, רישות לקוחות ומתן שירות לאחר המכירה ללקוח לשם הגדלת נתח הלקוח.

סדנאות לאנשי מכירות ניתנות ל: אנשי מכירות, מהנדסי מכירות, טכנאי שירות שמבצעים מכירה בנוסף לשירות שהם נותנים, לאנשי טלמרקטינג, לאנשי טלמיטינג, למוכרנים, למקדמי מכירות, למפיצים ועוד.

אמנות המכירה- מצגת

 

לפרטים נוספים: בועז 050-5201857   מייל boaz8@zahav.net.il


email
בניית אתרים