בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailהדרכת אנשי גבייה, אנשי גבייה טלפוניים, אנשי גבייה פרונטאלייים

במהלך תהליכי העבודה הרצופים, אנשי הגבייה עושים את המלאכה הקשה של מניעת חובות וגניבות אשראי, וגביית כספים מלקוחות חייבים. 

לעיתים אנשי הגבייה נמצאים מרבית הזמן במשרד ויוצרים קשר טלפוני עם הלקוחות החייבים ולעיתים מרבית תפקידם הוא להגיע פיזית לביתו או משרדו של החייב על מנת לגבות את הכסף. לעיתים עליהם להתמיד במשא ומתן למול החייב ולעיתים עליהם להיות מאוד אסרטיביים בכל הקשור בקבלת אמצעי התשלום ומלוא החוב מהלקוח עצמו.

אנשי הגבייה מוצאים את עצמם פעמים רבות במצבים שונים ומגוונים הדורשים ידע מקצועי בתחום המשפט, ראיית החשבון, ההוצאה לפועל ועוד. במקביל לכך, הם נדרשים ליחסי אנוש מעולים וליכולת גבוה לניהול משא ומתן למול הלקוחות איתם הם באים במגע.

לעיתים הם יידרשו לגבות את החובות מבלי לפגוע בלקוחות החברה ולעיתים (מעט יותר רחוקות) תפקידם יתמקד בגבייה בלבד, מבלי להתייחס לשמירת הלקוח לעתיד.

במהלך ההדרכה - אנשי הגבייה ייזכו להדרכה מקצועית בכל התחומים המקצועיים וההתנהגותיים אליהם הם נדרשים. החל ממתן שירות מעולה, דרך התמודדות עם לקוחות קשים, ניהול נכון של זמן, מעקב אחרי שיחות הטלפון, ניהול משא ומתן, קבלת החלטות ועוד ועוד. בצד המקצועי של הגבייה הם מקבלים הדרכה בנושאים כמו ערבויות, שטרות חוב, שיקים וכרטיסי אשראי, דיני חוזים, דיני חברות, סוגי התאגדויות מקצועיות, בקרת אשראי, קביעת אובליגו, פתיחת לקוח חדש, שיעבודים ועוד ועוד.

הסימולציות שמבוצעות במהלך הסדנאות וההדרכות תואמות כמעט אחת לאחת את מה שחווים אנשי הגבייה בחיי היומיום שלהם. הסימולציות מבוססות הן על הניסיון הרב שצברנו בתחום ההדרכה של אנשי הגבייה והן על התהליך המוקדם של אבחון הצרכים שביצענו בחברה בה אנו מבצעים את ההדרכה. חשיבות התרגול של החומר הנלמד, בכל תחום ובפרט בתחום הגבייה - גבוהה מאוד.

 

כניסה לאתר החדש - www.clct.co.il פורטל הגבייה המקיף והגדול בארץ בנושא בקרת אשראי, מניעת חובות וגביית כספים.

 

טפסים, מאמרים ומצגות שניתן למצוא באתר בתחומים אלו:

אסרטיביות בגבייה       

טופס מעקב גבייה            

עשרת הדברות וטיפים בגבייה

טכניקות גבייה - הצ'ק בדואר      

תיק חירום על לקוח פרטי ועסקי       

ניתוח סימולציית גבייה

עשרת הדברות לגבייה טלפונית               

ניהול משא ומתן למול לקוחות חייבים

 

לפרטים נוספים: בועז 050-5201857   מייל boaz8@zahav.net.il

 


email
בניית אתרים