בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailTHE COACHING

האימון, הקואוצ'ינג

ה Coaching  נערך במסגרת של פעם במספר ימים או פעם בשבוע, תוך התחשבות במסגרת אילוצי הזמן של אותו מנהל או עובד. המטרה של ה Coaching היא לאפשר לאותו מנהל או עובד להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות מתוך רפרטואר היכולות האישיות שלו.

האימון על בסיס Coaching מאפשר למאומן למצות את היכולות שלו, תוך קבלת הכוונה מהמאמן האישי שהוצמד לו.

תפקידו של המאמן הוא לאתר את נקודות החולשה והחוזקה של המאומן ולהעצים את הנושאים בהם המאומן חזק בהם ולחזק את הנקודות החלשות אצל המתאמן.

התוצאה של ה coaching היא בסופו של דבר יצירת מאומן שמביע את עצמו בצורה טובה יותר, יוצר ומשיג  תוצאות כמותיות ואיכותיות בתהליכים חכמים יותר ואפקטיביים יותר. זאת הסיבה שה coaching יכול להתאים הן למנהלים בכירים, מנכ"לים ודירקטורים, הן למנהלים בדרגי הביניים וכלה בעובדים בכירים להם יש תפקיד מרכזי בארגון.

לאחרונה נכנס תחום ה Coaching גם לעולם הזוגיות ויחסים בין אישיים - מה שמאפשר לרבים להגיע למימוש עצמי גם בתחומים אלו של החיים, שלא פחות חשובים מאשר הקריירה והעבודה.

על פי רוב, את ה Coaching מזמינים מנהלים עבור עצמם, מנהלים בכירים עבור מנהלים זוטרים יותר ומנהלים עבור עובדיהם. מערכת היחסים בין המאמן  למתאמן, תמיד תישאר דיסקרטית לחלוטין והגורם המזמין לא יוכל לקבל מידע אודות המתאמן - דרך המאמן עצמו.

מחיר יחידת אימון אישי (בת שעתיים, בתל אביב): 1,200 ש"ח + מע"מ.

לפרטים: בועז נחמד, תל אביב:  050-5201857   מייל ישיר: boaz8@zahav.net.il

 

הדפסשלח לחבר

email
בניית אתרים